Hamitköy’de elektrik kesintisi

Hamitköy’de elektrik kesintisi

Meteoroloji Dairesi’nin 25 Kasım –1 Aralık tarihlerini kapsayan hava tahmin raporuna gore,  belirtilen süre içinde ülkenin  alçak tazyik sistemi ile periyodun ilk günleri serin ve nemli, öteki günlerde ise  soğuk ve nemli hava hacminin tesiri altında  kalacağı tahmin ediliyor.

Rapora gore yarın parçalı oldukca bulutlu zaman içinde yağmurlu, akşam saatleri sağanak yada gök gürültülü sağanak yağmurlu; pazar günü parçalı ve oldukca bulutlu yer yer sağanak yada gök gürültülü sağanak yağmurlu; pazartesi günü ise paçalı bulutlu öğleye kadar yer yer hafifçe sağanak yağmurlu olacak. Salı gününden cumartesi gününe kadar ise parçalı bulutlu geçecek.

Periyod süresince en yüksek hava sıcaklığı periyodun ilk günleri iç kesimlerde ve sahillerde 21 – 24, öteki günlerde ise 17 – 20 santigrat aşama dolaylarında seyredecek.

Rüzgarın ise periyodun ilk günleri cenup ve batı yönlerden orta kuvvette zaman içinde güçlü yer yer fırtına şeklinde öteki günlerde ise şimal ve batı yönlerden orta kuvvette esmesi planlanıyor.